• 021-88845454

درباره ما

تاریخچه:

ریشه‌ حرکت و حیات آب و خاک آریا تیاب به فعالیت ۴۰ ساله خانواده شالچیان برمی‌گردد.

هنگامی که مرحوم مرتضی شالچیان تبریزی جهت آموزش‌های تخصصی و فنی برای راه‌اندازی اولین کارخانه لوله و اتصالات در داخل ایران به کشورهای آلمان، سوئیس و سرزمین‌های اشغالی سفر نمود نتیجه آن بنیانگذاری فنی و تولید این محصولات در ایران شد. وی در سال‌های بعد به ویژه در هنگام جنگ تحمیلی دانش و تخصص خود را جهت راه‌اندازی بسیاری از کارخانه‌های تولید پلاستیک بی‌توقع صرف و در همان دوران واحد تولیدی پلی پارس* را تاسیس نمود.

ایمان شالچیان‌تبریزی پس از تکمیل تحصیلات خود در رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک به عنوان مسئول کنترل کیفیت، سپس مدیر تضمین کیفیت و بعد از آن به عنوان مدیر کارخانه تولید لوله پلی اتیلن در محضر پدر مشغول به فعالیت شد.

در سال ۱۳۹۱ به منظور تکمیل زنجیره تامین از تولید تا مصرف، توسعه فعالیت‌های بازرگانی با سایر شرکای تجاری، دریافت بازخوردها و نیاز مشتریان و انتقال آن به پیکره‌ی تولید به طور مستقل اقدام به تاسیس شرکت آب و خاک آریا تیاب نمود.

 

چشم انداز:

ما اعتقاد داریم تلاش همگان جهت ساخت ایران عزیز باید موثر و کارآمد برای نسل‌های آینده باشد و ثروت ملی با دوباره کاری دچار زیان نگردد. شعار ما جریان آب، شریان حیات است، جریانی بی‌نقص در شریانی سالم رخ می‌دهد.

 

ماموریت:

شرکت آب و خاک آریا تیاب در زمینه تامین تجهیزات آبیاری و آبرسانی در پروژه‌های ملی، منطقه‌ای و شخصی فعالیت می‌کند و همواره بدنبال توسعه و مشارکت با ذینفعان تجاری خود در سطح داخلی و بین‌المللی می‌باشد.

 

اصول و ارزش‌ها:

  • ما معتقدیم مشتریان و مصرف کنندگان محصولات ما عضوی از خانواده شرکت آب و خاک آریا تیاب هستند. به حضور و وجود آنها احترام می‌گذاریم و از ارتباط با آنها خرسند هستیم.
  • ما کالاهایی را تولید و توزیع می‌کنیم که نیاز مصرف‌کننده است و با خرید آن از کیفیت و خدمات شرکت آب و خاک آریا تیاب خشنود می‌شوند.
  • شرکت آب و خاک آریا تیاب بخشی از درآمد یا کالاهای خود را صرف توسعه و آبادانی نقاط محروم کشور می‌کند و آن را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند.
  • ما درک می‌کنیم که برای ارتقاء روز افزون خدمات خود و رضایت‌مندی مشتریان نیاز به پیشنهادات آنها داریم. از این رو مشتاق شنیدن و بکار بردن آن در زمان مقتضی هستیم.
  • ما به ارزش آفرینی، کیفیت و خدمات بهتر برای همه شرکای تجاری خود اعتقاد داریم و این موضوع برایمان ارزشمند است و به حفظ آن پایبند هستیم.
  • ما استانداردهای کیفی خود را فدای منافع کوتاه مدت نمی‌کنیم. رفتار و عملکرد شفاف ما، اصول و باور شرکت آب و خاک آریا تیاب است.

 

 

 

 

*تاسیس ۱۳۶۲ که بعدها به نام شرکت لوله و اتصالات پلی پارس ایرانیان تغییر نام پیدا کرد.

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوی مدائن، پلاک 18، واحد یک
  • 021-88845454

  • info[at]tiab.ir